Hakkımızda

Şirket Profili

1946 yılında Karaköy-İSTANBUL’da küçük bir dükkanda anahtar satışına başlayan Vensan Canasyan, 1948 yılında Türkiye’de ilk defa anahtar üretimine başlamıştır. 1960’lı yılllarda imalat süreci, farklı atölyelerde sürdürülmüş olan çalışmalar sonucunda, olumlu gelişmeler göstererek iç pazarın gereksinimlerini karşılamıştır. 1965′ li yıllarda ilk olarak Ankara ve İzmir’de bayilik sistemi kurulmaya başlanmış.1985 yılından sonra da bu sistem geliştirilerek pazar ağı kurulmuştur.1995 yılında anahtar makinesi imalatına başlayan Canaş A.Ş. aynı dönemde daha önce girmiş olduğu dünya pazarındaki payını genişletmeye başlamıştır. Canaş A.Ş. 66 yıllık üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli meslektaşlarımız ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Günümüzde ham anahtar, anahtar kopya makine ve aksesuarları ile Orta Doğu’nun en büyük anahtar imalatı tesisine sahiptir.

Vizyon

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve uygun fiyat olmuştur.Her ülkenin kilit sanayii, o ülkenin anahtar ihtiyacını belirlese de yapılan kilit ithalatları ile birlikte anahtar çeşitliliği artmaktadır. Firmamız da anahtar çeşidini günden güne arttırmaya devam ettirmektedir. Türkiye’de bayilik sistemi, yurt dışında distribütörlerimiz sayesinde pazar payını genişletmeye devam etmektedir. Ülkesine, mesleğine, çalışanlarına ve çevresine sorumlu bir camia olarak tüm meslektaşlarımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Misyon

Canaş A.Ş. her zaman teknolojik yenilikler arayışında olarak çözümler üretmiş. Anahtar kopyalama ve kilit imalatı sektörlerinde müşterilerine teknoloji ve bilgi birikimini paylaşarak destek vermiştir. En büyük hedefimiz yüksek teknolojik imalat seviyemizi dolayısı ile mamullerimizdeki kalite düzeyini korurken ürün yenilik eğilimini sürdürmektir.